Współpraca - Quickbook
Strona Główna
/
Współpraca

Współpraca #ProjektQuickbook

Sytuacja, z którą zetknęliśmy się w ostatnim czasie, nie jest łatwa dla nas wszystkich. Wiemy, jak ważne jest obecnie, aby się nawzajem wspierać i ze sobą współpracować… i właśnie z myślą o tym powstał #ProjektQuickbook. Quickbook jest małą polską marką, która postanowiła dołączyć do akcji #WspieramPolskieMarki. W naszej ofercie posiadamy limitowaną edycję fotoksiążek, charakteryzującą się bogatą gamą specjalnie zaprojektowanych okładek. Tradycyjnie raz w miesiącu dodajemy do naszej kolekcji przynajmniej jeden nowy wzór. Wszystkie projekty są wyjątkowe i unikatowe, ponieważ zostały stworzone przez artystów, malarzy i ilustratorów… a wszystko po to, aby nasi klienci mogli zachować swoje wspomnienia w wyjątkowej formie. Dotychczasowe projekty okładek z limitowanej serii możecie zobaczyć na stronie https://www.quickbook.pl/kategoria-produktu/fotoksiazki/
Projekt Quickbook rudzik
Bardzo chcielibyśmy powiększyć grono współpracujących z nami ilustratorów i projektantów, więc jeśli jesteś artystką lub artystą, malarką lub malarzem, ilustratorką lub ilustratorem, rysowniczką lub rysownikiem, graficzką lub grafikiem i masz pomysł na nową okładkę dla jednej z naszych fotoksiążek… zapraszamy! Wystarczy, że opublikujesz na swoim koncie na Instagramie post z galerią kilku swoich prac i oznaczysz go hasztagiem #ProjektQuickbook oraz otagujesz @no_to_book lub wyślesz przykładowe prace na adres kontakt@quickbook.pl. Każdego miesiąca skontaktujemy się z kilkoma autorami i zaprosimy do współpracy i przygotowania nowego projektu naszej fotoksiążki.

Zapraszamy! Dołącz do grona autorów naszych dotychczasowych okładek:
• Kseni Kononenko – ilustratorki, malarki i fotografki
• Elżbiety Wasiuczyńskiej – malarki i ilustratorki książek dla dzieci
• Anny Salamon – autorki wyjątkowych szydełkowych prac

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas: kontakt@quickbook.pl lub skontaktuj się na Facebooku czy Instagramie!

 

 

 

 


Aktywności z Instagrama